Alchemia teatralna przygotowuje nowy pokaz! Wyreżyseruje go Andrzej Błażewicz, a wystąpią: Bożena Kuźma, Sandra Matyszczyk, Zuzanna Wolińska, Adam Cisek, Liwia Żak i Krzysztof Frączek.
Zapraszamy 26 listopada na godz.19.00 do sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury, bezpłatne wejściówki dostępne będą od 15 listopada.
Szanowni państwo, uprzejmie informujemy, że wszyscy członkowie waszej rodziny – Jan, Apolonia, Ania, Nela i Zosia zostali wybrani przez naczelny algorytm do odbycia wyprawy kosmicznej. Jak państwo wiedzą, na rubieżach układu słonecznego odkryliśmy nową planetę. Na powierzchni planety znajduje się ocean o przedziwnych właściwościach. Naukowcy twierdzą, że ma on pewne zdolności wpływania na ludzkie emocje, a także na to, jak się ze sobą komunikujemy. Państwa zadaniem będzie zbadanie wpływu oceanu na relacje międzyludzkie. W wyprawie weźmie udział również Paweł, który przez naczelny algorytm został wyznaczony jako partner życiowy Ani. Nad całością przedsięwzięcia będzie czuwał komputer pokładowy NED, który przeprowadzi was przez cały proces eksperymentu. Prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się do najbliższej stacji kosmicznej.
plakat do spektaklu OCEAN