Serdecznie zapraszamy na spotkanie z GOŚCIEM ALCHEMII TEATRALNEJ ❤️, a będzie nim JANUSZ CHABIOR 😀

Janusz Chabior to polski aktor filmowy, teatralny oraz telewizyjny, urodzony 17 lutego 1963 roku w Legnicy. Związany z legnickimi teatrami – Dramatycznym i Teatrem imienia Heleny Modrzejewskiej. Na deskach teatru debiutował już w 1991 roku, karierę filmową zaś rozpoczął w 1993 (film „Magneto” Jana Jakuba Kolskiego). Z powodzeniem rozwijał swoją karierę teatralną współpracując miedzy innymi z Przemysławem Wojcieszkiem, Krzysztofem Kopką czy Jackiem Głombem. Aktor pojawił się także na małym ekranie występując w serialach „Na dobre i na złe”, „Lokatorzy” czy „Świat według Kiepskich”. Przełom w karierze Janusza Chabiora nastąpił po udziale w filmie „Symetria”, Konrada Niewolskiego. Natomiast najważniejszą i chyba najbardziej docenioną była rola Wiktora w sztuce „Made in Poland”. Aktor został nagrodzony za nią Złotym Lwem na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Artysta z powodzeniem zaczął występować w produkcjach kryminalnych – „Odwróceni”, „Kryminalni” czy „Pitbull”. Stworzył także niezapomniane kreacje w filmach „Kołysanka”, „Drogówka”  czy „Służby specjalne”. Janusz Chabior to aktor charakterystyczny, ze specyficzną charyzmą i rozpoznawalnym głosem, doskonale odnajdujący się jako zapamiętywalny aktor drugoplanowy.

 

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze wraz z wejściówką  w dniu spotkania.

WSTĘP TYLKO NA PODSTAWIE BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK  – dostępne w kasie i on-line od 4 września na stronie  https://bilety.sok.com.pl/